MÖBLER / Bord / Salongsbord 5726338
nr 572 6338
Salongsbord
1880-tal, med klaffar, längd: 90, djup: 88, höjd: 71
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 mars 2009
kl 19:50:11
700 kr
750 kr